Effectief optreden op vakbeurzen

Harro  Willemsen
Harro Willemsen
3to1.nl

Tip 4: Koester uw bestaande relaties
Vaak beschouwen bestaande relaties zichzelf op een beurs als oude bekenden. Ze willen in de beurspresentatie van hun leverancier de bevestiging hebben dat ze bij een topbedrijf kopen. Eigenlijk zien zij zich als een van de belangrijkste relaties. Ze willen herkenning en erkenning. Toon daarom uw hartelijkheid, gastvrijheid, respect en gepaste dankbaarheid. Maar soms overdrijven klanten en blijven ze bijvoorbeeld uren hangen op de stand. Een aantal tips om hiermee om te gaan zijn:
• Laat u wegroepen door een collega, om te helpen bij een andere klant en vraag hiervoor begrip aan uw klant. Speek van tevoren af hoe u dit gaat aanpakken.
• Maak duidelijk dat u het gesprek interessant vindt en graag langer wil doorpraten op een ander moment. Bijvoorbeeld tijdens de borrel aan het einde van de beursdag.
• Maak een bezoekafspraak om bij de klant langs te komen om verder te praten en biedt een “goody” aan.
Uw cijfer:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
-
Volgende Tip

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10
Persoonlijke Sales Ontwikkeling


Abonneer
Onze auteurs
Jan-Willem  Seip

Jan-Willem Seip

Jan-Willem Seip (1968) is oefenmeester in klantcontact. Zijn motto is “Verkopen is mensenwerk”.. meer..

Rene  Knecht

Rene Knecht

Sinds 1999 ben ik continu op zoek gegaan naar betere manieren om mijn eigen diensten te verkopen. .. meer..

Natasja   Hoogenboom

Natasja Hoogenboom

De missie van Natasja Hoogenboom is kristalhelder: bedrijven helpen succesvoller te worden in hun .. meer..

Michel  Hoetmer

Michel Hoetmer

Michel Hoetmer helpt met zijn verkooptrainingen en publicaties bedrijven meer winstgevende omzet t.. meer..

Harro  Willemsen

Harro Willemsen

Harro Willemsen is commercieel trainer, publicist en partner van 3to1. "Mijn missie is simpel: Ik .. meer..

Richard van Houten

Richard van Houten

Richard van Houten was 15 jaar eigenaar/MD van Bron & Partners Sales- en Communicatieopleidingen.
Nu geeft hij met zijn bedrijf Blue Tree Consultancy BV advies op gebied van organisatiestrategie, .. meer..

Marianne van de Water

Marianne van de Water

Expert koude acquisitie | Trainen, schrijven en vertellen over succesvol bellen | Iedereen met een.. meer..

Toine  Simons

Toine Simons

Toine Simons is Consultative Selling specialist en oprichter van trainingsbureau Beerschot & Simon.. meer..

Jorg  Hartog

Jorg Hartog

Hoe bouw je een new business machine waarmee je iedere maand een constante flow van afspraken en n.. meer..

Jos  Burgers

Jos Burgers

Jos Burgers is veelgevraagd spreker en auteur van bestsellers zoals ‘Klanten zijn eigenlijk net .. meer..

André  Hagelen

André Hagelen

André Hagelen is ondernemer en heeft meerdere bedrijven opgericht in marketing en sales. Zijn spe.. meer..