|
Reacties
Beste Alexander,
Een duidelijk artikel waar ik als outsourcing partner van meerdere uitgeverijen wel op wil reageren.
Outsourcen hoeft helemaal niet te betekenen dat dit ver van de organisatie hoeft te staan. Vaak zien wij dat de organisatie zelf altijd nog een gedeelte van het sales traject (bijvoorbeeld retentie sales) in eigen hand houdt en dus geen kennis zal verliezen.
Ook kan je afspraken met elkaar maken om regelmatig sessies in te plannen waar de opdrachtgever zelf kan monitoren of de kwaliteit op het niveau is dat deze wenst.
Een outsourcing partner moet in mijn optiek een verlengstuk zijn van een organisatie en vooral goed zijn in open communicatie. Helder en duidelijk communiceren ALSOF je een echte collega bent van elkaar.Sales Ad Media hanteert deze werkwijze en is daar tot op heden erg succesvol in.
Met vriendelijke groet,
Robin Hildenbrant
Sales Ad Media
Hi Alexander,
Een goed artikel, met wat opmerkingen van mijn kant.
State-of-the-art systemen zonder dat de opdractgever daarvoor een investering hoeft te doen in in deze moeilijke economie is een belangrijke factor on na te denken over het uitbesteden van het sales process.Wij van de M+ group merken dit wel degelijk, dat als je de juiste procesen kan aanbieden het outsourcen van sales een succes zal zijn.En uiteraard moet de partner een verlengstuk zijn van de opdrachtgever. Dat is ook de reden dat de M+ group werkt met een zelf ontwikkelde methodiek namelijk Customer LifeCylce Management (CLM).
CLM omvat de volledige cycles die de opdrachtgever doormaakt, van suspect tot winback. in ieder fase onderneeemt M+ de juiste activiteiten. Dit geeft een hogere klantentevredenheid en een hogere omzetstijging uit nieuwe en bestaande relaties.
Met een viedelijk groet
Cor Witteman
M+ group
Als je je sales uitbesteedt, krijg je meteen toegang tot specialisten die precies weten hoe de markt in elkaar zit en de nieuwste tools gebruiken. Zo kun je je véél beter focussen op de grote lijnen en het opbouwen van klantrelaties, terwijl de dagelijkse sales taken (zoals het kwalificeren van leads) in goede handen zijn. Hierdoor kun je sneller inspelen op veranderingen, zonder dat je zelf alles in huis hoeft te hebben. Ik zie voor kleinere organisaties dus vooral voordelen bij het uitbesteden van sales.
Groet, Dave
Mediabureau Mediamax
Reageren
Let op
Uw naam en eventueel uw website worden getoond boven uw reactie.
Vul uw emailadres in als u op de hoogte gehouden wilt worden over reacties op dit artikel.
|